czwartek, 29 czerwca 2017

Wiertła z monolitu węglika - niezawodne narzędzia

Jesteś fachowcem, który w swojej pracy używa tylko solidnych, sprawdzonych i niezawodnych narzędzi? Chcesz być na bieżąco z innowacjami technicznymi, które rozwijają się na rynku, by stale poszerzać swoją wiedzę? Jeśli tak, ten artykuł jest skierowany dla Ciebie.Narzędzie fachowca

Wiertła to narzędzia, które są nieodzowne w Twojej pracy. Nie tylko doświadczeni fachowcy ale i amatorzy napraw domowych chętnie po nie sięgają. Ich zastosowanie jest niezastąpione w przypadku robot budowlanych, remontów, czy różnorodnych obróbek.

Wiertła z monolitu węglika

Ostatnio na rynku prym wiodą cieszące się coraz większym uznaniem wiertła z monolitu węglika, które charakteryzują się kilkakrotnie większą sztywnością od zwykłych wierteł. Ich zastosowanie pozwala na zwiększenie prędkości skrawania przez obróbkę otworów z małą tolerancją i dokładnością. Idealnie nadają się między innymi do obróbki takich materiałów jak np.: porcelana, stal hartowana, żeliwo białe i wielu, wielu innych.

Rodzaje wierteł i ich zastosowanie

Na rynku można spotkać się z następującymi rodzajami wierteł: 
Wiertła RT, to wiertła, które doskonale nadają się do wiercenia głębokiego nawet do 40 x D.
Wiertła RT 100TALU, idealnie sprawdzą się do głębokiego wiercenia w aluminium.
Wiertła RT 100VA z kolei sprawdzą się przy wierceniu stali nierdzewnej.
Wiertła 100 R to wiertła przeznaczone do wiercenia żeliwa głębokich
Dobrane odpowiednio wiertła do rodzaju materiału pozwalają na wysoką wydajność wiercenia głębokość otworów.

Cena

Cena wierteł waha się w granicach od 55 do nawet 300 złotych. Jest to bardzo atrakcyjna cena w stosunku do ich trwałości i wysokiej jakości materiału, z którego są wykonane. Większość wierteł charakteryzuje się dużą dostępnością na rynku. Jest także możliwość zamówienia wierteł na indywidualne zamówienie klienta.

Wiertła z monolitu węglik
a są narzędziami, które świetnie sprawdzą się  przy wielu pracach. Ich trwałość i efektywność zapewnia użyteczność ich przez wiele lat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz